Telefon : 0 533 366 79 76 | Email : info@balikesirevdeneve.com

Karakoç Nakliyat olarak Balıkesir’deki nakliyat firmalarının zirvesindeyiz. Şehir içi evden eve nakliyat veya şehirler arası nakliyat yapıyoruz ve bunu en az 5 yıllık iş deneyimi olan elemanlarımızla yapıyoruz. Karakoç Nakliyat olarak işimizi sağlam yapıyoruz ve eşyalarınızı taşımadan önce sigortalıyoruz. Bize yılların verdiği tecrübe sayesine her gün gelişen ve genişleyen servis anlayışımızla eşyalarınızı yeni evinize veya yeni işyerinize güvenli ve dikkatli bir şekilde teslim ediyoruz.
 
Gelecek yıllarda da bu güvenilir kalite ve hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz. Biz Karakoç Nakliyat olarak amacımız sektördeki alanımızda başarılı ve kaliteli bir isim olarak kalıcılığımızı korumaktır ve siz değerli insanların evlerine veya iş yerlerini taşırken “işte taşıma işi böyle olur.” Dedirtmektir. Firmamız Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen “K3 Yetki Belgesi” ne sahiptir.
 
Yaşamımızda nakliyat alanı içerisinde uzman ekibi ve gelişmiş ekipmanları ile kusursuz hizmetler sunan Karakoç Nakliyat, müşteriye iyi hizmet vererek memnuniyet sağlamaktadır. Taşıma isteklerinize anında karşılık vererek ve yapılan hazırlık çalışmaları sonrasında 
taşıma günü belirlenmektedir