Telefon : 0 533 366 79 76 | Email : info@balikesirevdeneve.com

Gizlilik Politikası

Karakoç Nakliyat, site ziyaretçileri tarafından kendisine dijital ortamda iletilen kişisel bilgileri, - gizlilik politikası gereği üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve sitede oluşabilecek teknik sorunların en kısa sürede giderilebilmesi için Karakoç Nakliyat, gerektiği durumlarda kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır.

IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplanması için kişilik haklarına zarar vermeden kullanılabilir.Kullanıcıların kişisel bilgilerini (ad, soyad, telefon, adres, e-posta vb.) Karakoç Nakliyat’a vermesi gerekebilir.

Karakoç Nakliyat, bu bilgileri gerektiğinde kullanıcı ile iletişim kurmakta kullanabilir.Karakoç Nakliyat, resmi İnternet sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. Karakoç Nakliyat, link yoluyla erişim sağlanan sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Kişisel bilgileriniz, kullanıcıyı tanımaya yönelik her türlü bilgiyi kapsamaktadır. Karakoç Nakliyat, gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerinizi, işbirliği içinde olmadığı üçüncü şahıslara açıklamayacaktır.

Google AFS reklamlarının Karakoç Nakliyat’a yönlendirilmesi esnasında Google kullanıcılarının tarayıcısına çerez yerleştirebilir veya bunlarda yer alan çerezleri okuyabilir veya bilgi toplamak amacı ile web işaretleri kullanabilir.

Karakoç Nakliyat, gizlilik politikası hükümlerinde dilediği zaman sitesinde yayınlamak suretiyle değişiklik yapabilir. Karakoç Nakliyat’ın değişiklik yaptığı gizlilik politikası hükümleri, yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer ve sadece resmi internet adresi için geçerlidir